Welcome :)


Zapraszamy do malowniczo położonej willi KOALA. Oferujemy nie tylko przytulne pokoje, ale także wyjątkową atmosferę i dobrą kuchnię.

Do dyspozycji Gości mamy pokoje oraz apartamenty z łazienkami, kawiarnię i parking. Na posesji znajduje się miejsce na ognisko/grill. Zwierzaki mile widziane :)

Photo gallery


Artykuły o regionie


Zimowe zdjęcia w Karkonoszach

Karkonosze zimą to nie tylko raj dla narciarzy i snowboardzistów lecz także dla fotografów. Cudownie prezentują się ośnieżone szczyty właściwie z każdej z podgórskich miejscowości. Z  karpacza Śnieżka wygląda zjawiskowo, zwłaszcza fotografowana tuż po wschodzie słońca, gdy światło jest jeszcze barwy żółto-pomarańczowej. Z Jagniątkowa widok na unoszące mgły nad Śnieżnymi Kotłami po prostu zwala z nóg. Wszystko jest jakby owiane tajemnicą, klimat grozy potęguje jeszcze panująca tu cisza, nic tylko góry, śnieg, mróz i szumu wiatru. W Szklarskiej Porębie i Podgórzynie polecam lodowe (o tej porze roku) wodospady. W Szklarskiej Porębie oczywiście Wodospad Szklarki – wygląda jakby zbudowany z tysięcy drobnych sopelków, świetnie prezentuje się na nim gra świateł, ale jest to trudne do uchwycenia na zdjęciu dla przecię więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • Wifi

  • Parking

LocationProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.willakoala.com

tel.[+48] 793440568Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony