Narciarze w Karpaczu

Sporty zimowe oraz aktywność fizyczna są w Karpaczu bardzo rozpowszechnione i niemal każdy mieszkaniec tego miasta potrafi jeździć na nartach lub też na snowboardzie. narty w Karpaczu to rozrywka, z której korzystają niemal wszyscy turyści z Polski oraz z zagranicy. Turyści z innych krajów bardzo doceniają polskie góry oraz miasta podgórskie ze względy na panującą tu sympatyczną atmosferę oraz naprawdę przyjaznych ludzi, którzy w każdej chwili są gotowi służyć radą oraz pomocą.
 Narciarze, którzy zdecydowali się na przyjazd do Karpacz a z pewnością nie będą żałować swojej decyzji, ponieważ zimowa oferta jest przygotowana bardzo profesjonalnie oraz starannie. Wyciągi w Karpaczu są bardzo dobrze przygotowane na przyjazd nawet większych grup turystów. Przepustowość jest bardzo dobre, a mnogość tras sprawia, że na stokach nie ma tłoków, przez co jazda jest bardzo przyjemna oraz bezpieczna. Na miejscu znajdują się także instruktorzy oraz ratownicy, którzy w każdej chwili mogą udzielić osobie potrzebującej pomocy. W pobliżu stoków znajdują się też liczne ośrodki, które czekają na turystów, a przede wszystkim narciarzy.
noclegi w Karpaczu zlokalizowane niedaleko stoków narciarskich cieszą się naprawdę ogromnym powodzeniem, ponieważ rano, nawet bardzo wcześnie, wystarczy przespacerować się parę minut, by już znajdować się przy wyciągu narciarskim. W miejscach przeznaczonych na noclegi dostępne są tez restauracje, parkingi dla turystów czy też pomieszczanie na składowanie oraz przechowywanie bezpiecznie nart oraz całego sprzętu zimowego. .


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.willakoala.com

tel.[+48] 793440568Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony